top of page
  • Снимка на автораGAME.bg ᴷ

Нови съдържание идва в League Of Legends: Wild Rift

Riot Games, студиото зад League of Legends: Wild Rift, обяви ново съдържание за предстоящата актуализация 3.3. Новата актуализация ще включва нови скинове, събития, нов уайлд пропуск, нов режим на игра, предмети, шампиони и много други.

 
League Of Legends: Wild Rift
 

Ще бъдат представени следните шампиони:

  • Kassadin, the Void Walker: излиза от пустошта на Икатия. Kassadin е играч на средна линия за меле, който се прехвърля мощно в късната игра.

  • Samira, the Desert Rose: е тук, за да подсили стила ви в Dragon Lane. Със смесица от меле и далечни атаки, Samira е за играчи, които искат да поемат рискове и да изглеждат добре, докато го правят.

  • Sion, the Undead Juggernaut: възкръсва още веднъж. Ако имате брадва за меле в Baron Lane, изпробвайте тази неудържима сила и опустошете Rift-та.

Като част от новата актуализация, Elemental Rift официално ще стане картата по подразбиране за всички режими на игра на Summoners' Rift. Wild Rift ще използва някои функции от League of Legends, като използва Infernal, Ocean и Mountain дракони. Картата на терена ще се промени на един от елементите в началото на играта.


Ще бъде въведена и активна размяна на предмети, за да се увеличи гъвкавостта на играча. Играчите могат да използват магазина, за да сменят с друг актив, без да продават ботушите си. Правейки това ще струва малко злато и поставя вашия актив на кратко време в cooldown. В допълнение Repulsor Enchant ще бъде добавен към Enchantments и ще отблъсне врагове в малка зона около вас и вас, ако сте близо до взрива.


Нов базиран на соло легендарен класиран режим ще бъде въведен в сезон 6 и ще бъде достъпен само за Diamond и нагоре играчи. Играчите, които участват в този режим, ще могат да напредват в шест нива. Класациите ще се актуализират в реално време и играчите на Legendary Ranked Queue ще имат възможността да отключат екслузивна козметика.


Legendary Ranked ще има същия цикъл като традиционната система, но няма да е в началото на шести сезон и ще започне на по-късна дата. Играчите ще могат да стоят на опашка само в определени часове, за да гарантират, че мачовете се намират с по-бързо темпо.


Следните скинове ще бъдат добавени към сезон 6:

  • Star Guardian Ahri

  • Star Guardian Miss Fortune

  • Star Guardian Orianna

  • Star Guardian Rakan

  • Redeemed Star Guardian Rakan

  • Star Guardian Senna

  • Star Guardian Seraphine

  • Star Guardian Xayah

  • Redeemed Star Guardian Xayah

  • Stargazer Karma

  • Glorious Crimson Fiora

  • God Fist Lee Sin

  • Dragon Trainer Tristana

  • Beekeeper Singed

  • Harbinger Kassadin

  • Pool Party Caitlyn

  • Pool Party Graves

  • Pool Party Dr. Mundo

  • Pool Party Ziggs

  • PsyOps Kayle

  • PsyOps Master Yi

  • PsyOps Samira

  • PsyOps Zed

  • Warmonger Sion

  • Warring Kingdoms Jarvan IV

  • Warring Kingdoms Katarina

  • Lunar Goddess Diana

Новините на GAME.bg вече пристигат по-бързо през новото ни мобилно приложение, което може да свалите от телефона си ТУК.

GAME.bg mobile app download


20 преглеждания0 коментара

Последни публикации

Виж всички

Ревю на Exoprimal

bottom of page